Znaki na niebie i ziemi

Wygenerowano: 2 sierpień 2016, 21:43

Chciałem już od dawna podzielić się z Wami moim przemyśleniem na temat WIELKIEGO ZNAKU KRZYŻA na niebie, o którym pisze w swoim Dzienniczku święta siostra Faustyna.


Na początek jednak proponuje cytat z Apokalipsa św. Jana:

(Ap. 8, 12-13) „12 I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie. 13 I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: «Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!»”


A teraz cytat z dzienniczka św. s. Faustyny:

„83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.”A teraz komentarz jak ja to rozumiem:


W Apokalipsie św. Jana czytamy, że słońce ma być RAŻONE, jeżeli ma być rażone tak mocno, że będzie 1/3 słabsze to znaczy, że w słońce musi coś uderzyć np. asteroid, kometa lub inne ciało niebieskie na tyle duże, że uszkodzi słońce. Słońce zostanie tak bardzo uszkodzone, że zmieni nawet kształt, słońce rozpryśnie się na niebie i z kuli zrobi się WIELKI KRZYŻ a tam gdzie były rany zbawiciela będą wychodzić promienie i będą oświecać ziemię przez jakiś czas – tak pisze siostra Faustyna.


Znak Krzyża będzie widoczny na całej ziemi, bez żadnych domysłów czy to Krzyż czy to może jakieś gwiazdy, znak Krzyża będzie wyraźny i przerażający, wszyscy będą patrzeć na ten Krzyż czy chcą czy nie chcą i nikt nie będzie mógł go zdjąć lub zasłonić.


Ludzie, gdy zobaczą taką katastrofę słońca na niebie padną na kolana a nawet na twarz, będą mdleć, lamentować, ludzie będą umierać nawet na stojąco, będzie płacz i zgrzytanie zębów. Każdy pozna stan swojej duszy, a ci, co przeżyją ten moment dostaną wielką łaskę od Pana Boga, łaskę nawrócenia powszechnego przez konfesjonał inni będą przyjmować Sakrament Chrztu Świętego.


Strach, lęk, trwoga i przerażenie będzie punktem zwrotnym ich życia, punktem nawrócenia się, porzucenia grzesznego życia, będzie KOŁEM RATUNKOWYM. (wg. Książki „Zaufajcie Maryi” ŚP Anny D. z Warszawy)


Pan Bóg to dopuści dla naszego dobra, nie trwóżcie się tym, to musi się wydarzyć, aby powstrzymać pędzącą ludzkość do przepaści, to będzie czas, abyśmy mogli z odwagą przystąpić do ewangelizacji, aby wreszcie zaczęli nas słuchać w rodzinach, wspólnotach w środowisku, w którym żyjemy. Kościoły będą otwarte non stop, wypełnią się po brzegi, księża będą męczennikami konfesjonałów, będą wielkie nawrócenia, ale nie wszyscy się nawrócą.


Siostra Faustyna pisze, że „przez jakiś czas będą oświecać ziemię”, a to znaczy, że słońce wróci do swoich rozmiarów, zejdzie się znowu w kulę ognia. To będzie wielkie wydarzenie, to będzie czas powszechnego nawrócenia. Znak Krzyża na niebie będzie zapowiedzią wojny i bliskiego powtórnego przyjścia Pana Jezusa na ziemię. (Mt. 24, 29-31).


Konsekwencją tej gigantycznej katastrofy słońca, będzie wyzwolenie ze słońca ogromnej energii elektromagnetycznego impulsu, który zniszczy wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne z chipami włącznie a zawarte w nich miniaturowe baterie litowe wyleją się i ci co będą wielbić znamię bestii – chipa będą cierpieć katusze przez pięć miesięcy. Ale to jest już opis Piątej Trąby Apokaliptycznej, która zapowiada trzy dni ciemności.

DLATEGO nie wolno nam przyjąć żadnych chipów, żadnego znamienia bestii. Mówcie o tym, bo jeszcze dziś możecie wielu ludzi uratować od wiecznego potępienia.


Jak zwykle, zaznaczam, że nie jestem Teologiem, nie mam objawień, ale wyciągam wnioski, mogę się mylić, ale warto pisać, bo coś wydarzy się na skalę całego świata. Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.plKliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Chrześcijanie muszą być ukrzyżowani
 
Wielkie, przerażające proroctwo Jana Pawła II
 
Zagłada ludzkości 2030
 
Cwane sztuczki szatana: Prawdziwy Pan Jezus
 
Jeśli ktoś chce być przy Tobie ...
 
Anioł pojawił się po wyborze papieża Franciszka
 
Na niebie ukazał się znak - Anioł
 
Święty Michał Archanioł - Któż jak Bóg
 
Święty Michał Archanioł pogromca szatana
 
Pieniądze to nie wszystko
 
Tak się bawi Woodstock
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Danuta Holecka: Dzięki modlitwie dostaję wszystko!
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Pamiętna msza i homilia
 
Telegram do św. Józefa
 
Msza Święta
 
Anomalie pogodowe
 
Kłamstwa wszechczasów
 Kalendarz
w przygotowaniu ...