Mafia farmaceutyczna

Wygenerowano: 7 sierpień 2016, 13:36

Czytelnicy mojej strony raczej nie mają wątpliwości co do tego, że korporacje farmaceutyczne są jednymi z najbardziej wpływowych podmiotów na Ziemi. Mają one ogromne zyski. Są zdolne do przekupywania lekarzy, polityków, ekspertów, mediów. Są zdolne do wpływu na organizacje międzynarodowe (WHO, FAO), i ogólnie, do „mieszania” w całej nauce medycznej, wypaczając ją.


Wiadomo również, że lobby korporacji rujnuje kariery niewygodnym naukowcom i lekarzom. Przykład doktora Wakefielda, którego potraktowano w haniebny, wręcz mafijny sposób, zaś trolle farmaceutyczne szkalują go do dziś – pokazuje aż nadto. To samo dotyczy i polskich lekarzy, których jedynym „grzechem” jest to, że należycie, zgodnie z ustawą i obowiązującym prawem (sic!) raportują powikłania po szczepieniach. Czyli tzw, niepożądane odczyny poszczepienne.


Spotykają ich szykany, zwalnianie z pracy, obcinanie wynagrodzeń. Kilku takich lekarzy napisało do mnie, jedna relacja została nawet umieszczona jako artykuł na mojej stronie. Jednak czy korporacje farmaceutyczne są zdolne do mordowania ludzi? Wszystko wskazuje na to, że tak. Obecnie trwa coraz większy odwrót od lansowanych przez nich produktów. Popularność zdobywa sceptycyzm odnośnie sztandarowego produktu farmacji, czyli szczepień.


Szczepienia, choć nie przynoszą krociowych zysków bezpośrednich – przynoszą duże zyski pośrednie. Bowiem leczenie powikłań po nich to ogromne pieniądze dla korporacji farmaceutycznych. Astma, alergie, spadki odporności, ale także padaczka, choroby psychiki, nowotwory – to tylko niektóre z powikłań poszczepiennych. Korporacje i ich lobbingowa armia zaczynają coraz bardziej pogrywać z nami, obywatelami, bowiem zagrożone są ich zyski. Jak wiemy, w kapitalizmie który obecnie mamy (kapitalizm dziki, neoliberalny, zdehumanizowany) najważniejszą wartością jest zysk i władza. A nie ludzkie zdrowie czy nawet życie.


Korporacje farmaceutyczne podług tej logiki, po prostu kreują sobie nowe rynki zbytu. Najpierw produkują szczepionki znacznie osłabiające organizm. Potem wymuszają, poprzez lobbing i korupcję przymusowe podawanie tych wątpliwej jakości preparatów. Następnie zajmują się „leczeniem” uszkodzonych przez szczepienia dzieci, a potem dorosłych.


Już trzech znanych lekarzy negujących szczepienia zostało znalezionych martwych. Okoliczności ich śmierci są co najmniej tajemnicze. Wiadomo że krótko przed śmiercią mieli oni naloty służb federalnych na ich domy i gabinety. Najpierw zginął dr Jeff Bradstreet. Został on znaleziony martwy w rzece, z raną postrzałową. Kilka dni przed śmiercią miał on najazd agentów federalnych na jego biuro. Lekarz ten udowodnił związek szczepień z autyzmem.


Kolejny lekarz sprzeciwiający się szczepieniom, został znaleziony martwy w swoim aucie, które nie miało cech wypadku drogowego. On także miał nalot służb federalnych kilka dni przed śmiercią. Niedawno dr Teresa Ann Sievers, także negująca masowe szczepienia, została znaleziona martwa w swoim domu.


Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z całą serią tajemniczych zgonów lekarzy demaskujących proceder zbrodni korporacji farmaceutycznych. Faktem jest, że rządzą nami żądni pieniędzy i władzy psychopaci, którzy nie cofną się przed niczym. Pamiętajmy również, że to amerykańsko-niemiecka korporacja IG Farben & Standard Oil była głównym beneficjentem II wojny światowej.


Pomimo trwania wojny i amerykańskich działań militarnych w Europie, wymiana i współpraca pomiędzy amerykańskim i niemieckim działem tej korporacji, trwała w najlepsze. Po wojnie prezes IG Farben został skazany w procesie norymberskim na 7 lat więzienia. Wyszedł dużo wcześniej za dobre sprawowanie, i został prezesem korporacji farmaceutycznej Bayer – bezpośredniego spadkobiercy IG Farben.


Pora ukrócić dyktat korporacji farmaceutycznych. Nie tylko okaleczają i zabijają całe miliony ludzi. Nie tylko trwonią nasze pieniądze, bezprawnie przymuszają nas do procedur medycznych. Korporacje farmaceutyczne korumpują i destabilizują sytuację w nauce, szczególnie w medycynie. Która zamiast pomagać ludziom, stała się maszynką do generowania zysków. Uważam, że korporacje farmaceutyczne powinny mieć drugą Norymbergę.Autor: Jarek Kefir


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Orędzie do Adama - Człowieka z 12 września 2010 r.
 
Dziura w ziemi #22
 
Królowa Nieba i Ziemi
 
Ukoronowanie Maryi
 
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 
Husaria - nasza duma
 
Jezus przychodzi do każdego z nas
 
Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie
 
Apokalipsa - rozdział 54 - Koniec czasu łaski
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Modlitwa do Krzyża Świętego
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwa o uzdrowienie z masturbacji
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła
wczoraj
 
Flaga
 
Jeśli ktoś chce być przy Tobie ...
 
Otchłań piekielna
 Kalendarz
w przygotowaniu ...