O. Cadeddu: to nie przypadek, że wasz prezydent...

Wygenerowano: 26 styczeń 2017, 23:20

Prezydent Andrzej Duda podnoszący hostię z ziemi, hostię porwaną wiatrem a może oddechem Ducha Świętego jest jak anioł zwiastujący nam ponowne przyjście Pana i ocalenie przymierza z Bogiem. Podobnie widzi to ojciec Antonio Cadeddu, włoski ksiądz pracujący jako misjonarz w Brazylii. Ten charyzmatyczny kaznodzieja udzielił wywiadu dla tygodnika „Do Rzeczy”, w którym powiedział: „To nie przypadek, że wasz prezydent podniósł hostię z ziemi... Bo macie misję podnoszenia wiary w całej Europie!


I dodał, że na naszym starym kontynencie są dwa punkty duchowe, które odegrają kluczową rolę. Pierwszym jest właśnie Polska i przesłanie Bożego Miłosierdzia ( padre Cadeddu jest współzałożycielem Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia) , a drugim punktem jest San Giovanni Rotondo i to, co nam przekazał Św. Ojciec Pio.


Ponowne uduchowienie Europy, a w niektórych jej regionach nawet ponowna ewangelizacja, wydaje się koniecznością, jeżeli zlaicyzowana Unia Europejska ruguje religię z tradycyjnych obszarów sacrum. Nie tylko we Francji opuszczone kościoły zmieniają swe przeznaczenie, a pomniki Św.Jana Pawła II irytują ateistów i masonów. Stąd ich agresja wobec Św.Jana Pawła, autora książki o przesłaniu niepokojącym wrogów chrześcijaństwa - „Europa zjednoczona w Chrystusie”.


Prezydent Andrzej Duda na pewno stoi po właściwej stronie tego konfliktu, który może doprowadzić do upadku cywilizacji europejskiej. Jest też człowiekiem wrażliwym i szanującym bohaterów walczących o wartości: nie zapomnimy tej sceny, kiedy przyklęknął przed gen. Brochowiczem-Lewińskim – pseudonim „Gryf” – odznaczając go krzyżem. I tak, klęcząc, wypełnił jakby prośbę Jezusa : „Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym” (Ewangelia Św.Marka, 10,43).

Przełożeństwo służbą... Słowa te czytano w kościołach 18 października, a zatem na tydzień przed wyborami, które dały Polsce rząd służebny wobec narodu, usuwając w niebyt rząd antypolski i grabiący naród...Przypadek to ? Nie sądzę, Opatrzność Boska czuwa i przychodzi z pomocą, gdy złoczyńcy przepełniają się kielich goryczy.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Poznaj 5 rzeczy, których żałują umierający ludzie…
 
Brońmy się przed pozorami miłości
 
Miłości bez krzyża nie znajdziecie
 
Miłość nawraca serca
 
Musicie być silni miłością
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Anna Golędzinowska - Ocalona z piekła
 
Lech Dokowicz - Szatan złożył mu propozycję
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Danuta Holecka: Dzięki modlitwie dostaję wszystko!
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 
Bądźmy naśladowcami Jezusa Chrystusa
 
Dobroć Boża
 
Idź za Jezusem
 
Modlitwa to najlepsza broń
 
Módl się i ufaj
 Kalendarz
w przygotowaniu ...