O. Cadeddu: to nie przypadek, że wasz prezydent...

Wygenerowano: 26 styczeń 2017, 23:20

Prezydent Andrzej Duda podnoszący hostię z ziemi, hostię porwaną wiatrem a może oddechem Ducha Świętego jest jak anioł zwiastujący nam ponowne przyjście Pana i ocalenie przymierza z Bogiem. Podobnie widzi to ojciec Antonio Cadeddu, włoski ksiądz pracujący jako misjonarz w Brazylii. Ten charyzmatyczny kaznodzieja udzielił wywiadu dla tygodnika „Do Rzeczy”, w którym powiedział: „To nie przypadek, że wasz prezydent podniósł hostię z ziemi... Bo macie misję podnoszenia wiary w całej Europie!


I dodał, że na naszym starym kontynencie są dwa punkty duchowe, które odegrają kluczową rolę. Pierwszym jest właśnie Polska i przesłanie Bożego Miłosierdzia ( padre Cadeddu jest współzałożycielem Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia) , a drugim punktem jest San Giovanni Rotondo i to, co nam przekazał Św. Ojciec Pio.


Ponowne uduchowienie Europy, a w niektórych jej regionach nawet ponowna ewangelizacja, wydaje się koniecznością, jeżeli zlaicyzowana Unia Europejska ruguje religię z tradycyjnych obszarów sacrum. Nie tylko we Francji opuszczone kościoły zmieniają swe przeznaczenie, a pomniki Św.Jana Pawła II irytują ateistów i masonów. Stąd ich agresja wobec Św.Jana Pawła, autora książki o przesłaniu niepokojącym wrogów chrześcijaństwa - „Europa zjednoczona w Chrystusie”.


Prezydent Andrzej Duda na pewno stoi po właściwej stronie tego konfliktu, który może doprowadzić do upadku cywilizacji europejskiej. Jest też człowiekiem wrażliwym i szanującym bohaterów walczących o wartości: nie zapomnimy tej sceny, kiedy przyklęknął przed gen. Brochowiczem-Lewińskim – pseudonim „Gryf” – odznaczając go krzyżem. I tak, klęcząc, wypełnił jakby prośbę Jezusa : „Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym” (Ewangelia Św.Marka, 10,43).

Przełożeństwo służbą... Słowa te czytano w kościołach 18 października, a zatem na tydzień przed wyborami, które dały Polsce rząd służebny wobec narodu, usuwając w niebyt rząd antypolski i grabiący naród...Przypadek to ? Nie sądzę, Opatrzność Boska czuwa i przychodzi z pomocą, gdy złoczyńcy przepełniają się kielich goryczy.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Co mówią dusze czyśćcowe o Janie Pawle II ?
 
Natuzza Evolo - żona, matka, stygmatyczka
 
Objawienia dla Świata - Rozalia Celakówna
 
Pomoc św. Moniki w sprawach trudnych dzieci
 
Co Biblia tak naprawdę mówi o seksie?
 
Czuła i troskliwa Matka
 
Odmawiajcie Różaniec
 
Różaniec Święty
 
Oczy Chrystusa
 
Plan prowokacji
 
WTC zapada się
 
Para gigantów
 
Otchłań piekielna
 
Skorumpowani seksualnie
 
Zwróć sie ku Mnie, musisz zwrócić sie ku Mnie
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Co Szatan mówi o różańcu ?
 
Telegram do św. Józefa
 
Zbiór modlitw i krucjat
 Kalendarz
w przygotowaniu ...