Muniek Staszczyk o nawróceniu w Medjugorie

Wygenerowano: 11 sierpień 2016, 13:23

Zawsze różaniec był dla mnie śmieszny. Te babcie, kółka różańcowe… Śmiałem się z tego, że można się oddawać Maryi. A dziś czuję to naturalnie. Jak z matką. Bo to też jest moja mama. Fajnie, że to zobaczyłem – mówi Muniek Staszczyk w rozmowie z o. Wojciechem Jędrzejewskim o swoim nawróceniu w sanktuarium w Medjugorie.


W opublikowanym w portalu Deon.pl programie stacji Boska TV znany muzyk rozmawia z z o. Wojciechen Jędrzejewskim. Muniek szeroko opowiada o swoim nawróceniu, które jak twierdzi, trwało stopniowo od kilkunastu lat. Muniek przyznaje, że to wiara pozwoliła mu odnaleźć w życiu spokój i zaakceptować siebie samego. Dodaje też, że kluczowa dla jego powrotu do religii jest postać Maryi.


Przy którejś spowiedzi padło hasło: "Może ty byś bracie do Medjugorie pojechał?". W sumie miałem urlop, to pojechałem. No i w Medjugorie zaczęła się ta sytuacja. Na mszy po włosku popłakaliśmy się z żoną, a włoskiego w ogóle nie znaliśmy. Tam poczułem działanie Matki Bożej - mówi Muniek Staszczyk.


Muzyk dużo mówi o swoim stosunku właśnie do modlitwy różańcowej: przyznaje, że w dziciństwie i młodosći kojarzył mu się on z czymś niepoważnym, z kółkami różańcowymi i modlącymi się dewotkami. – Ale teraz absolutnie rozumiem ten trans i siłę tej modlitwy – mówi. – Śmiałem się, że można się oddawać Maryi. A dziś czuję to naturalnie, jak z matką. To też jest moja mama. Do mamy się zwracasz. Fajnie, że to zobaczyłem – tłumaczy.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Bóg czy bożek? Komu tak naprawdę służysz?
 
Dobry patent na miłość
 
Gabriele Amorth - Wypowiedź Egzorcysty
 
Ojciec Witko zdradza, jak wygląda szatan
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Jak wygląda niebo - Fulla Horak
 
Atak na drugą wieżę
 
Twarz diabła
 
Skorumpowani seksualnie
 
Słowo Boże
 
Tortury
 
Zakazane posiłki
 
Zdrady małżeńskie i odmienność seksualna
 
Znaki na niebie w czasach ostatecznych
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwy do Ducha Świętego
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Dobroć Boża
 
Królowa Nieba i Ziemi
 Kalendarz
w przygotowaniu ...