Frytka z "Big Brothera" oddała życie Jezusowi

Wygenerowano: 22 sierpień 2016, 13:02

W ramach akcji „Jestem drugi”, która zachęca internautów, by na pierwszym miejscu postawili Boga, wystąpił kilka tygodni temu John Godson, podkreślając, że wiara w Boga odmieniła jego życie. Teraz podobne przesłanie wygłosiła Maja „Frytka” Frykowska. Znana z „Big Brothera” aktorka wyznała, że kiedyś nie stroniła od hucznych zabaw. To już jednak przeszłość. – Moje życie należy do Boga. (…). Jest jeszcze dużo rzeczy, które będę musiała w sobie zmienić i wypalić, ale wiem jedno, że ja chcę iść za Bogiem – oświadczyła Frykowska.


W promującym akcję „Jestem drugi” nagraniu Frytka wyjaśniła internautom, że nawróciła się, gdy wracała do domu z Wrocławia, gdzie uczestniczyła w castingu. Drogę powrotną aktorka pokonała w samochodzie znajomego małżeństwa. W czasie podróży wywiązała się rozmowa dotyczące jej życia osobistego, które nie układało się wówczas najlepiej. W pewnym momencie znajomy zapytał Frykowską, czy jest gotowa oddać życie Jezusowi.


Frytka była początkowo zdezorientowana, ale kiedy usłyszała, że po oddaniu życia Jezusowi jej stare życie zostanie wymazane, a ona stanie się nowym człowiekiem, stwierdziła, że nie ma nic do stracenia. – Mówię dobra, oddaję to życie Jezusowi, co się stanie, niech się dzieje – relacjonowała aktorka.


Oddając życie Jezusowi, Frytka zaczęła odczuwać zachodzące w niej zmiany. – Narkotyki, zabawy, melanże przestały mnie tak bardzo interesować. Nagle odcięłam się zupełnie od tego świata, tych ludzi i tych imprez, gdzie do tej pory byłam duszą towarzystwa. (…). Po każdym takim przeżyciu i spotkaniu z tymi ludźmi czułam, że po prostu umieram w środku, duchowo, że idę na jakieś zatracenie – powiedziała Frytka.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Chrześcijanie muszą być ukrzyżowani
 
Wielkie, przerażające proroctwo Jana Pawła II
 
Zagłada ludzkości 2030
 
Cwane sztuczki szatana: Prawdziwy Pan Jezus
 
Jeśli ktoś chce być przy Tobie ...
 
Anioł pojawił się po wyborze papieża Franciszka
 
Na niebie ukazał się znak - Anioł
 
Święty Michał Archanioł - Któż jak Bóg
 
Święty Michał Archanioł pogromca szatana
 
Pieniądze to nie wszystko
 
Tak się bawi Woodstock
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Danuta Holecka: Dzięki modlitwie dostaję wszystko!
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Pamiętna msza i homilia
 
Telegram do św. Józefa
 
Msza Święta
 
Anomalie pogodowe
 
Kłamstwa wszechczasów
 Kalendarz
w przygotowaniu ...