Frytka z "Big Brothera" oddała życie Jezusowi

Wygenerowano: 22 sierpień 2016, 13:02

W ramach akcji „Jestem drugi”, która zachęca internautów, by na pierwszym miejscu postawili Boga, wystąpił kilka tygodni temu John Godson, podkreślając, że wiara w Boga odmieniła jego życie. Teraz podobne przesłanie wygłosiła Maja „Frytka” Frykowska. Znana z „Big Brothera” aktorka wyznała, że kiedyś nie stroniła od hucznych zabaw. To już jednak przeszłość. – Moje życie należy do Boga. (…). Jest jeszcze dużo rzeczy, które będę musiała w sobie zmienić i wypalić, ale wiem jedno, że ja chcę iść za Bogiem – oświadczyła Frykowska.


W promującym akcję „Jestem drugi” nagraniu Frytka wyjaśniła internautom, że nawróciła się, gdy wracała do domu z Wrocławia, gdzie uczestniczyła w castingu. Drogę powrotną aktorka pokonała w samochodzie znajomego małżeństwa. W czasie podróży wywiązała się rozmowa dotyczące jej życia osobistego, które nie układało się wówczas najlepiej. W pewnym momencie znajomy zapytał Frykowską, czy jest gotowa oddać życie Jezusowi.


Frytka była początkowo zdezorientowana, ale kiedy usłyszała, że po oddaniu życia Jezusowi jej stare życie zostanie wymazane, a ona stanie się nowym człowiekiem, stwierdziła, że nie ma nic do stracenia. – Mówię dobra, oddaję to życie Jezusowi, co się stanie, niech się dzieje – relacjonowała aktorka.


Oddając życie Jezusowi, Frytka zaczęła odczuwać zachodzące w niej zmiany. – Narkotyki, zabawy, melanże przestały mnie tak bardzo interesować. Nagle odcięłam się zupełnie od tego świata, tych ludzi i tych imprez, gdzie do tej pory byłam duszą towarzystwa. (…). Po każdym takim przeżyciu i spotkaniu z tymi ludźmi czułam, że po prostu umieram w środku, duchowo, że idę na jakieś zatracenie – powiedziała Frytka.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
26 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 
25 kwiecień 2017
 
25 marzec 2017
 
25 luty 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Jezu, oddaję Ci wszystkie moje troski
 
Jezus czuwa
 
Królestwo Niebieski
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Życie ludzkie jest święte
 
Apokalipsa św. Jana 2,10
 
Aline Baxley trafiła do piekła
 
Brian Melvin - Byłem w piekle
 
Carl Knighton - Piekło istnieje, naprawdę!
 
Człowiek, który ujrzał Mękę Pańską!
 
Howard Pittman - jego duch został zabrany do Nieba
 
John Ramirez uciekł diabłu z kotła
 
Lech Dokowicz - Szatan złożył mu propozycję
 
List zza grobu - wyznanie potępionej duszy
 
Świadectwo Tony Davisa
 
Najwyższy żyjący mężczyzna
 
Olbrzymia czaszka 4
 
Przeciw bluźnierczym myślom i koszmarom
 
Ojciec Pio
 Kalendarz
w przygotowaniu ...