Frytka z "Big Brothera" oddała życie Jezusowi

Wygenerowano: 22 sierpień 2016, 13:02

W ramach akcji „Jestem drugi”, która zachęca internautów, by na pierwszym miejscu postawili Boga, wystąpił kilka tygodni temu John Godson, podkreślając, że wiara w Boga odmieniła jego życie. Teraz podobne przesłanie wygłosiła Maja „Frytka” Frykowska. Znana z „Big Brothera” aktorka wyznała, że kiedyś nie stroniła od hucznych zabaw. To już jednak przeszłość. – Moje życie należy do Boga. (…). Jest jeszcze dużo rzeczy, które będę musiała w sobie zmienić i wypalić, ale wiem jedno, że ja chcę iść za Bogiem – oświadczyła Frykowska.


W promującym akcję „Jestem drugi” nagraniu Frytka wyjaśniła internautom, że nawróciła się, gdy wracała do domu z Wrocławia, gdzie uczestniczyła w castingu. Drogę powrotną aktorka pokonała w samochodzie znajomego małżeństwa. W czasie podróży wywiązała się rozmowa dotyczące jej życia osobistego, które nie układało się wówczas najlepiej. W pewnym momencie znajomy zapytał Frykowską, czy jest gotowa oddać życie Jezusowi.


Frytka była początkowo zdezorientowana, ale kiedy usłyszała, że po oddaniu życia Jezusowi jej stare życie zostanie wymazane, a ona stanie się nowym człowiekiem, stwierdziła, że nie ma nic do stracenia. – Mówię dobra, oddaję to życie Jezusowi, co się stanie, niech się dzieje – relacjonowała aktorka.


Oddając życie Jezusowi, Frytka zaczęła odczuwać zachodzące w niej zmiany. – Narkotyki, zabawy, melanże przestały mnie tak bardzo interesować. Nagle odcięłam się zupełnie od tego świata, tych ludzi i tych imprez, gdzie do tej pory byłam duszą towarzystwa. (…). Po każdym takim przeżyciu i spotkaniu z tymi ludźmi czułam, że po prostu umieram w środku, duchowo, że idę na jakieś zatracenie – powiedziała Frytka.



Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Czasy ostateczne - odpowiedź w Biblii
 
Jak szatan przenikł do Chrześcijanstwa
 
Ludzie Giganci - Nefilim
 
Prawda o wypadku PM Szydło
 
Siedem prawd o szatanie
 
Wstrząsające orędzie Jezusa Chrystusa do kapłanów
 
Wigilijny rekord ciepła w Arktyce
 
TAK MÓWI DEMON PODCZAS EGZORCYZMÓW!
 
Święty Michał Archanioł pogromca szatana
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Módl się ile możesz za konających
 
Jezus moim Panem
 
Królowa Nieba i Ziemi
wczoraj
 
Odmawiajcie Różaniec
 
Różaniec Święty
 
Oczy Chrystusa
 
Plan prowokacji
 
WTC zapada się
 
Para gigantów
 Kalendarz
w przygotowaniu ...