Wywiad z aktorem (Jim Caviezel) grającym Jezusa

Wygenerowano: 7 sierpień 2016, 12:47

Film, zatytułowany Pasja okazał się nie tylko wielkim hitem kinowym, który przyniósł niesamowite bogactwo twórcom, ale też sprawił, że mnóstwo ludzi na nowo zrozumiało cierpienie Jezusa i postanowiło się nawrócić. Co ciekawe produkcja ta już od samego początku wiązała się z falą przerażających wypadków, których ofiarą był Jim Caviezel ( aktor wcielający się w postać Jezusa), które naprawdę trudno jest wyjaśnić drogą naukową …


Jim od początku kręcenia filmu czuł, że jest to rola, która może przynieść światło i mądrość osobom, które będą go potem oglądać. Niestety czuł też, ze to wszystko ma swoją cenę, a fakt wcielenia się w postać Jezusa i odtworzenia jego osoby może wiązać się z cierpieniem. Tak właśnie było! Wśród najbardziej przerażających wypadków można wymienić scenę chłostania w czasie której statyści przez nieporozumienia językowe uderzyli aktora biczem z rozbiegu, tym samym zostawiając mu olbrzymią pręgę i ból, który ciężko jest opisać. Warto, także wspomnieć o zapaleniu płuc, na które mężczyzna zapadł na początku kręcenia, które sprawiło, że kiedy zdjęcia do filmu się zakończyły jego waga zmniejszyła się z 96 na 76 kilogramów.


Najstraszniejsze, jednak były dwa ostatnie wypadki. Pierwszy wiązał się z faktem, że przez wyczerpanie związane z grą serce Jima nie wytrzymywało, co zdaniem lekarzy było ostatecznym powodem by zrezygnował z filmu. Aktor, jednak stwierdził, że nie zrobi tego, bo wierzy, że jego rola może być wartościowa dla innych – nawet jeśli ma to wiązać się z jego śmiercią. Najbardziej niewytłumaczalne zjawisko działo się, jednak pod koniec kręcenia, kiedy podczas jednej ze scen Jim usłyszał ponoć przeraźliwy głos, który powiedział, że jego dni są już policzone,a chwilę później trafiła go błyskawica. Cała obsada była przerażona zjawiskiem - na szczęście ostatecznie aktor wyszedł z tego i wyznał, że kiedy był nieprzytomny unosił się nad swoim ciałem i obserwował całą sytuację, która działa się poza nim.
Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Dziura w ziemi #23
 
Dziura w ziemi #33
 
Królowa Nieba i Ziemi
 
Matka czystego serca
 
Husaria - nasza duma
 
Wielka Rzeczpospolita
 
Bierzmowanie pozostanie sakramentem pożegnania?
 
Zagłada ludzkości 2030
 
Bóg Cię Kocha
 
Prawdziwi przyjaciele
 
Cuda świętej Rity
 
Jezuici cudem przeżyli wybuch bomby atomowej
 
Szkocja "ręka Boga"
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwa, która czyni nniewidzialnym dla szatana
 
Módl się ile możesz za konających
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 Kalendarz
w przygotowaniu ...