Wielkie, przerażające proroctwo Jana Pawła II

Wygenerowano: 22 maj 2017, 11:11

Proroctwo św. Jana Pawła II, który przestrzegał przez rozwojem „anty-Kościoła”, który będzie nauczał „anty-Ewangelii” wypełniane jest na naszych oczach przez liderów Kościoła katolickiego, nawet najwyżej ustawionych w hierarchii - mówił kapłan podczas katolickiej konferencji w Rzymie.Jak podkreślał ks. Linus Clovis z Family Life International podczas konferencji zorganizowanej przez Voice of the Family w Rzymie ta „anty-Ewangelia anty-Kościoła” jest niekiedy trudno rozróżnialna od świeckich ideologii, które odrzucają prawo naturalne i Dekalog. W ich miejsce proponuje lucyferyczny hedonizm, który nie liczy się z nikim i z niczym.


Jak podkreśla duchowny rozwój anty-Kościoła następował powoli, ale ostatnio widać go już doskonałe. - W ciągu ostatniego pół wieku kryzys w Kościele narastał - mówił i dodawał, że obecnie przybrał on postać „odrzucenia paradygmatu myślenia naszego Pana „tak-tak, nie-nie” i zastąpienia doktryny duszpasterską praktyką.


Najmocniejszy atak anty-Kościoła idzie jednak w kierunku małżeństwa i rodziny, które są fundamentem społeczeństwa i stworzenia. - Jest doskonale wiadome, że jeśli zniszczy się fundamenty cały budynek runie - mówił. - Tym fundamentem jest małżeństwo i rodzina - dodał ks. Clovis. I dlatego, jest zdaniem, anty-Kościół tak mocno pracuje nad ich zniszczeniem. Jakie są tego symptomy? Odrzucanie nauczania na temat antykoncepcji, pseudomiłosierdzie okazywane rozwodnikom w ponownych związkach, a także powolne przekonywanie do akceptacji związków homoseksualnych.


Ks. Clovis ostrzegł również katolików, by nie ulegali przekonywaniu, że ów anty-Kościół jest prawdziwym Kościołem. Jednocześnie kapłan podkreślił, że posługa Papieża Franciszka jest prawdziwym błogosławieństwem dla Kościoła, bowiem - za sprawą pewnej niejednoznaczności - ujawniła ogromną większość promotorów anty-Kościoła. - Teraz wierni muszą wybrać za kim pójdą - mówi ks. Clovis.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Czuła i troskliwa Matka
 
Brońmy się przed pozorami miłości
 
Cierpienie jest zawsze próbą
 
Miłość nawraca serca
 
Jak wygląda niebo - Fulla Horak
 
Czytaj Biblię
 
Dziękuj Bogu za wszystko
 
Pamiętaj abyś dzień święty święcił
 
Sztuką jest dziękować, nie prosić
 
Kość giganta
 
Namacalne znaki czasów ostatecznych
 
Znaki końca 2018 - Przyjście Pana jest bliskie
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Co Szatan mówi o różańcu ?
 
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 
Modlitwa do Krzyża Świętego
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 Kalendarz
w przygotowaniu ...