Wielkie, przerażające proroctwo Jana Pawła II

Wygenerowano: 22 maj 2017, 11:11

Proroctwo św. Jana Pawła II, który przestrzegał przez rozwojem „anty-Kościoła”, który będzie nauczał „anty-Ewangelii” wypełniane jest na naszych oczach przez liderów Kościoła katolickiego, nawet najwyżej ustawionych w hierarchii - mówił kapłan podczas katolickiej konferencji w Rzymie.Jak podkreślał ks. Linus Clovis z Family Life International podczas konferencji zorganizowanej przez Voice of the Family w Rzymie ta „anty-Ewangelia anty-Kościoła” jest niekiedy trudno rozróżnialna od świeckich ideologii, które odrzucają prawo naturalne i Dekalog. W ich miejsce proponuje lucyferyczny hedonizm, który nie liczy się z nikim i z niczym.


Jak podkreśla duchowny rozwój anty-Kościoła następował powoli, ale ostatnio widać go już doskonałe. - W ciągu ostatniego pół wieku kryzys w Kościele narastał - mówił i dodawał, że obecnie przybrał on postać „odrzucenia paradygmatu myślenia naszego Pana „tak-tak, nie-nie” i zastąpienia doktryny duszpasterską praktyką.


Najmocniejszy atak anty-Kościoła idzie jednak w kierunku małżeństwa i rodziny, które są fundamentem społeczeństwa i stworzenia. - Jest doskonale wiadome, że jeśli zniszczy się fundamenty cały budynek runie - mówił. - Tym fundamentem jest małżeństwo i rodzina - dodał ks. Clovis. I dlatego, jest zdaniem, anty-Kościół tak mocno pracuje nad ich zniszczeniem. Jakie są tego symptomy? Odrzucanie nauczania na temat antykoncepcji, pseudomiłosierdzie okazywane rozwodnikom w ponownych związkach, a także powolne przekonywanie do akceptacji związków homoseksualnych.


Ks. Clovis ostrzegł również katolików, by nie ulegali przekonywaniu, że ów anty-Kościół jest prawdziwym Kościołem. Jednocześnie kapłan podkreślił, że posługa Papieża Franciszka jest prawdziwym błogosławieństwem dla Kościoła, bowiem - za sprawą pewnej niejednoznaczności - ujawniła ogromną większość promotorów anty-Kościoła. - Teraz wierni muszą wybrać za kim pójdą - mówi ks. Clovis.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
26 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 
25 kwiecień 2017
 
25 marzec 2017
 
25 luty 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Pomoc św. Moniki w sprawach trudnych dzieci
 
Czy wyrzekasz się Jezusa ?
 
Kamil Stoch odpowiedział na zarzuty ateistów
 
Bóg Cię Kocha
 
Chodź za mną
 
Dla jego bolesnej męki ...
 
Jeuz oddał za Nas swoje życie
 
Jezu dodaj mi sił do walki
 
Jezus przychodzi do każdego z nas
 
Jezus przytula każdego, kto go potrzebuje
 
Kocham Cię
 
Korona cierniowa
 
Oczy Chrystusa
 
Katarzyna Emmerich - Wizja nieba i piekła
 
Amaro o chorobie nowotworowej i nawróceniu
 
Wielki znak na niebie 2017
 
Danuta Holecka: Dzięki modlitwie dostaję wszystko!
 
Modlitwa do Krzyża Świętego
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 Kalendarz
w przygotowaniu ...