Szatańskie miłosierdzie - ks. Roman Kneblewski

Wygenerowano: 16 grudzień 2016, 19:18

W kazaniu pt. "Szatańskie miłosierdzie" ks. Kneblewski nie pozostawił wątpliwości, co myśli o związkach na "kocią łapę" i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Według duchownego, w oba zjawiska aktywnie zaangażowane są ciemne moce.


Ksiądz Roman Kneblewski, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy ostro skrytykował pary żyjące bez ślubu, oraz osoby wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W obu przypadkach, zdaniem duchownego, najwięcej korzyści otrzymuje szatan.


– Nieraz się słyszy, że są małżeństwa, które ślubowały w kościele, a (...) kłócą się, a są związki pozasakramentalne, w których żyje się im wspaniale i wszystko im się układa. Dlaczego? – pyta ksiądz i od razu udziela odpowiedzi.


Według ks. Kneblewskiego "diabeł już ich ma na pasku i oni kroczą drogą prosto do piekła". Z tego powodu szatan już im nie przeszkadza, zamiast tego tworzy im "najbardziej komfortowe warunki do grzechu, żeby się nie rozmyślili i nie przestali grzeszyć". Ksiądz odniósł się także do WOŚP.


– Diabeł urządza wielkie akcje pod hasłem miłości bliźniego. Najpierw jest wielka akcja dobroczynna, a potem róbta, co chceta, narkotyzujtą się, taplajta się w błocie, cudzołóżta, a najlepiej się jeszcze pozabijajta. Na to nie wolno dać się nabierać – przekonuje w nagraniu.


Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy udziela się m.in na portalu PolskaNiepodległa.pl oraz na YouTube. Bronił m. in. kontrowersyjnego ks. Jacka Międlara, związanego z ONR.


Ks. Roman Kneblewski był też ważnym głosem w debacie filmie "Ida". Twórców historii proponował nagrodzić "batogami, pędząc z Polski dziadostwo w smole i w pierzu". Duchowny chwalił się w jednej z homilii swoją wizytą na Węgrzech i dziękował Bogu, że "nasi bracia Węgrzy dzielnie odparli atak najeźdźców" - w ten sposób opisał marsz uchodźców.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Czuła i troskliwa Matka
 
Brońmy się przed pozorami miłości
 
Cierpienie jest zawsze próbą
 
Miłość nawraca serca
 
Jak wygląda niebo - Fulla Horak
 
Czytaj Biblię
 
Dziękuj Bogu za wszystko
 
Pamiętaj abyś dzień święty święcił
 
Sztuką jest dziękować, nie prosić
 
Kość giganta
 
Namacalne znaki czasów ostatecznych
 
Znaki końca 2018 - Przyjście Pana jest bliskie
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Co Szatan mówi o różańcu ?
 
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 
Modlitwa do Krzyża Świętego
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 Kalendarz
w przygotowaniu ...