Antychryst - On już tu jest !

Wygenerowano: 18 czerwiec 2017, 20:19

”Przekaż, że szatan jest już na ziemi, on walczy z krzyżem. Wkrótce ogłosi, że jest królem, ale to jest szatan. Bądźcie ostrożni, moje dzieci, bo on już się urodził, on już jest w żydowskim narodzie, jest w młodym wieku, ale nie podaje, w jakim”


Przekaz Matki Bożej, do Johna Learyego z dnia 6 styczeń 1992 rok.W pierwszej części artykułu o Antychryście skoncentrowaliśmy się głównie na nim samym. Teraz czas pójść nieco dalej, czas poszerzyć nasze horyzonty postrzegania. Musimy zacząć od jednej podstawowej kwestii, Antychryst nie może być wszędzie, nie może widzieć wszystkiego, ostatecznie będzie mimo wszystko człowiekiem. Toteż już na samym wstępie przegrywa z Bogiem. Ale, oczywiście piekło ma i tutaj swoje rozwiązania, owym rozwiązaniem jest technologia, a konkretnie jej odpowiednie zastosowanie. Wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się dziś, na każdym kroku kamery, szpiegostwo, nadzór, mówią nam, że to dla naszego bezpieczeństwa, ale to kłamstwo, w gruncie rzeczy jeszcze nigdy nie było tak niebezpiecznie jak jest dziś. Jednym ze sposobów kontrolowania społeczeństw jest bankowość i elektroniczna forma inwigilacji przelewu pieniędzy. Ponad to, jeżeli rząd uzna, że dana osoba jest zagrożeniem, wówczas wystarczy zablokować jego środki finansowe na koncie bankowym i od tak, utrudniamy życie jednostce. Dodatkowo jest mowa także o chipe, drobnym urządzeniu, które jest wszczepiane na ręce lub na czole.


Wielu uważa, że jest to owe znamię bestii. Nie mniej jednak, posiadanie takiego urządzenia będzie niczym zamontowanie, GPS’u do naszego ciała. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Jest rzeczą znamienną, że w siedzibie EWG, czyli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, w Brukseli znajduje się super nowoczesny komputer, który jest zdolny opracować aż dwa miliardy numerów. Celem ostatecznym będzie oznakowanie nimi ludzi, należących do społeczeństwa uprzemysłowionego. Oznacza to, że każdy człowiek ma przygotowany dla siebie numerek, być może i my także, oczywiście ludzi na świecie jest więcej niż owe dwa miliardy, ale kto powiedział, że za rok lub dwa ów komputer nie będzie w stanie wygenerować sześciu, siedmiu i więcej miliardów sekwencji liczb? Co bardzo intrygujące ów komputer nazwano ‘Bestią’ a numery które zawiera posiadają jeden wspólny numer kierunkowy: 666. Brzmi to dość dramatycznie, ponieważ ewidentnie nawiązuje do Apokalipsy Świętego Jana, nie mniej jednak takie są fakty, pierwsze artykuły, które wspominały bardzo wyraźnie o tym procederze pochodziły z włoskiego miesięcznika Chipsa Viva numer 201 i 202/1989 tytuł ‘’Komputery i kodyfikacje, czyli władza nad ludźmi, czyli deformacja stworzenia Bożego’’ Reasumując dotychczasowe informacje, Antychryst posłuży się technologią do tego by kontrolować społeczeństwo.


Zatem kolejna konkluzja może być taka. Jeżeli jakiś rząd, dyktator, czy po prostu ktokolwiek by to nie był, zechce wiedzieć w danym momencie wszystko o konkretnej osobie, to wystarczy mu wybrać numer 666 a następnie numer przyporządkowany konkretnemu człowiekowi, taki o to numer osobisty. W ramach ciekawostki należy także wspomnieć, że już w roku 1975 dr. Charles Ducombe z Urzędy Informacji w Jerozolimie stwierdził w sowim oświadczeniu, że: ‘‘Dr. Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG, publicznie potwierdził istnienie w Brukseli superkomputera o nazwie ‘Bestia’ zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować numerami wszystkich mieszkańców ziemi.’’ Ale teraz kolejna kwestia, czy to przypadek, że ów komputer znajduje się w Brukseli, czy ma to konkretne powiązanie z UE? Odpowiedz jest jedna, tak ma to kolosalne powiązanie, ponieważ w ostatecznym rozrachunku UE stanie za Antychrystem, a być może Antychryst będzie wywodził się z UE?


Na koniec drugiej części o Antychryście, możemy wyraźnie stwierdzić, że jest to plan bardzo rozpowszechniony i można napisać zaawansowany. Nadejście Antychrysta i jego panowanie są już planowane od lat, dziesięcioleci, a może i nawet jeszcze dłużej. Powinniśmy mieć świadomość tego, że to nie będzie postać fikcyjna, to nie jest postać fikcyjna, to człowiek taki jak ja czy Ty, ale oczywiście wzbogacony o dary demoniczne, i na usługach piekła. Będzie to człowiek uosabiający, ochydę spustoszenia, o której napisano w Biblii, dlatego też obserwujmy to, co dzieje się na świecie i co dzieje się w Brukseli, ponieważ prawa UE są także narzucane Narodowi Polskiemu.


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
26 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 
25 kwiecień 2017
 
25 marzec 2017
 
25 luty 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Jezu, oddaję Ci wszystkie moje troski
 
Jezus czuwa
 
Królestwo Niebieski
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Życie ludzkie jest święte
 
Apokalipsa św. Jana 2,10
 
Aline Baxley trafiła do piekła
 
Brian Melvin - Byłem w piekle
 
Carl Knighton - Piekło istnieje, naprawdę!
 
Człowiek, który ujrzał Mękę Pańską!
 
Howard Pittman - jego duch został zabrany do Nieba
 
John Ramirez uciekł diabłu z kotła
 
Lech Dokowicz - Szatan złożył mu propozycję
 
List zza grobu - wyznanie potępionej duszy
 
Świadectwo Tony Davisa
 
Najwyższy żyjący mężczyzna
 
Olbrzymia czaszka 4
 
Przeciw bluźnierczym myślom i koszmarom
 
Ojciec Pio
 Kalendarz
w przygotowaniu ...