Umierająca matka podczas porodu

Wygenerowano: 18 październik 2016, 18:27

23-letnia Shelly Cawley już nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła wziąć w ramiona swoje pierwsze dziecko. Ani ona, ani jej mąż Jeremy nie mieli pojęcia, że ten radosny moment, na który tak długo czekali, stanie się koszmarem.


Nagle okazało się, że Shelly będzie potrzebowała cesarskiego cięcia. Mała Rylan rodzi się jako zdrowe dziecko, ale zakrzep, do którego dochodzi na skutek cięcia, zatyka jedną z głównych tętnic Shelly. Matka zapada w śpiączkę.


Jej mąż, Jeremy, opowiada: „Lekarze zrobili wszystko, co mogli. W pewnym momencie stwierdzili, że nie są w stanie zrobić już nic więcej i że wszyscy stracimy Shelly. To tak niesamowicie ekscytujący moment, kiedy rodzi się twoja córka… a ja zaraz po tym usłyszałem, że będę musiał na zawsze pożegnać moją żonę. Czułem się zupełnie odrętwiały.”


Wtedy jedna z pielęgniarek, Ashley Manus, wpadła na pomysł: „Wiadomo, że kontakt skóry matki i dziecka niesie wiele korzyści dla noworodka. Czemu więc nie miałby pomóc matce?”


Wzięli więc nagie dziecko i położyli na ciele matki. Pielęgniarka wyjaśnia: „Miałam nadzieję, że Shelly wciąż była z nami i że była w stanie poczuć na sobie dziecko i bicie jego serca. Miałam nadzieję, że jej instynkt macierzyński ją obudzi.


Jeremy opowiada, co się stało, gdy maleństwo zasnęło na mamie: „Uszczypnęliśmy ją kilka razy. Nagle, po 10 minutach wydała z siebie głośny okrzyk.” To co stało się potem, było zupełnie niewiarygodne. „Monitor pokazujący jej funkcje życiowe nagle się rozświetlił. Odzyskałem moją żonę!


Minął tydzień zanim Shelly całkowicie się obudziła. Wtedy wreszcie mogła wziąć na ręce swoje dziecko. „Patrzyłam na twarzyczkę Rylan i myślałam, że to najpiękniejsze niemowlę na świecie. Wiem, że każda matka tak myśli, ale my mieliśmy ze sobą wyjątkowy kontakt, który pozwolił mi powrócić do życia.”


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Bóg czy bożek? Komu tak naprawdę służysz?
 
Dobry patent na miłość
 
Gabriele Amorth - Wypowiedź Egzorcysty
 
Ojciec Witko zdradza, jak wygląda szatan
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Jak wygląda niebo - Fulla Horak
 
Atak na drugą wieżę
 
Twarz diabła
 
Skorumpowani seksualnie
 
Słowo Boże
 
Tortury
 
Zakazane posiłki
 
Zdrady małżeńskie i odmienność seksualna
 
Znaki na niebie w czasach ostatecznych
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwy do Ducha Świętego
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Dobroć Boża
 
Królowa Nieba i Ziemi
 Kalendarz
w przygotowaniu ...