Umierająca matka podczas porodu

Wygenerowano: 18 październik 2016, 18:27

23-letnia Shelly Cawley już nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła wziąć w ramiona swoje pierwsze dziecko. Ani ona, ani jej mąż Jeremy nie mieli pojęcia, że ten radosny moment, na który tak długo czekali, stanie się koszmarem.


Nagle okazało się, że Shelly będzie potrzebowała cesarskiego cięcia. Mała Rylan rodzi się jako zdrowe dziecko, ale zakrzep, do którego dochodzi na skutek cięcia, zatyka jedną z głównych tętnic Shelly. Matka zapada w śpiączkę.


Jej mąż, Jeremy, opowiada: „Lekarze zrobili wszystko, co mogli. W pewnym momencie stwierdzili, że nie są w stanie zrobić już nic więcej i że wszyscy stracimy Shelly. To tak niesamowicie ekscytujący moment, kiedy rodzi się twoja córka… a ja zaraz po tym usłyszałem, że będę musiał na zawsze pożegnać moją żonę. Czułem się zupełnie odrętwiały.”


Wtedy jedna z pielęgniarek, Ashley Manus, wpadła na pomysł: „Wiadomo, że kontakt skóry matki i dziecka niesie wiele korzyści dla noworodka. Czemu więc nie miałby pomóc matce?”


Wzięli więc nagie dziecko i położyli na ciele matki. Pielęgniarka wyjaśnia: „Miałam nadzieję, że Shelly wciąż była z nami i że była w stanie poczuć na sobie dziecko i bicie jego serca. Miałam nadzieję, że jej instynkt macierzyński ją obudzi.


Jeremy opowiada, co się stało, gdy maleństwo zasnęło na mamie: „Uszczypnęliśmy ją kilka razy. Nagle, po 10 minutach wydała z siebie głośny okrzyk.” To co stało się potem, było zupełnie niewiarygodne. „Monitor pokazujący jej funkcje życiowe nagle się rozświetlił. Odzyskałem moją żonę!


Minął tydzień zanim Shelly całkowicie się obudziła. Wtedy wreszcie mogła wziąć na ręce swoje dziecko. „Patrzyłam na twarzyczkę Rylan i myślałam, że to najpiękniejsze niemowlę na świecie. Wiem, że każda matka tak myśli, ale my mieliśmy ze sobą wyjątkowy kontakt, który pozwolił mi powrócić do życia.”


Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Orędzie do Adama - Człowieka z 12 września 2010 r.
 
Dziura w ziemi #22
 
Królowa Nieba i Ziemi
 
Ukoronowanie Maryi
 
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 
Husaria - nasza duma
 
Jezus przychodzi do każdego z nas
 
Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie
 
Apokalipsa - rozdział 54 - Koniec czasu łaski
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Akt oddania swego życia Jezusowi
 
Modlitwa do Krzyża Świętego
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwa o uzdrowienie z masturbacji
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła
wczoraj
 
Flaga
 
Jeśli ktoś chce być przy Tobie ...
 
Otchłań piekielna
 Kalendarz
w przygotowaniu ...