Figura Matki Boskiej ptrzetrwała trzęsienie ziemi

Wygenerowano: 27 sierpień 2016, 19:35

To cud! Wszystko zrównane z ziemią, tylko ona przetrwała nienaruszona. ..

Zdjęcie figury Matki Boskiej, stojącej pośród gruzów, obiegło media na całym świecie. Internauci są zgodni - to cud, że posąg jest w niemal nienaruszonym stanie, podczas gdy wszystko wokół zostało zrównane z ziemią. Zdjęcia zostały zrobione w Pescara del Tronto, jednym z miast, które doznały największych zniszczeń podczas silnego trzęsienia ziemi w centralnych Włoszech.


Fotografie zrobione we włoskich miastach Pescara del Tronto, Accumoli czy Amatrice pokazują ogrom zniszczeń, jakich dokonało potężne trzęsienie ziemi, które wstrząsnęło centralnymi Włochami w nocy z 23 na 24 sierpnia. Budynki zrównane z ziemią, góry gruzów i kurz unoszący się w powietrzu to wszystko, co pozostało po urokliwych miasteczkach.


Jedno zdjęcie szczególnie przyciągnęło jednak uwagę internautów. To figuraMatki Boskiej, stojąca pośród zawalonych ścian kościoła. Podczas gdy wszystko zostało niemal doszczętnie zniszczone, posążek przetrwał silne wstrząsy, pozostając w nienaruszonym stanie. Zdjęcie zostało zrobione w Pescara del Tronto, mieście, które szczególnie ucierpiało podczas trzęsienia ziemi. Mieszkańcy i internauci są zgodni, że to cud, iż to akurat ta figurka przetrwała katastrofę.


Ziemia we Włoszech zatrzęsła się o 3.38 w nocy z wtorku na środę. Epicentrum zlokalizowano ok. 76 km na południe od miasta Perugia w pobliżu miejscowości Norcia. Wstrząsy były bardzo silne - ponad 6 stopni w skali Richtera. Ostatnie doniesienia mówią o 247 zabitych i 400 rannych. Nie wiadomo, ile osób może być uwięzionych w gruzach budynków. Szacuje się, że ok. tysiąc osób straciło dach nad głową.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Bóg czy bożek? Komu tak naprawdę służysz?
 
Dobry patent na miłość
 
Gabriele Amorth - Wypowiedź Egzorcysty
 
Ojciec Witko zdradza, jak wygląda szatan
 
Wstań i idź wyprostowany
 
Jak wygląda niebo - Fulla Horak
 
Atak na drugą wieżę
 
Twarz diabła
 
Skorumpowani seksualnie
 
Słowo Boże
 
Tortury
 
Zakazane posiłki
 
Zdrady małżeńskie i odmienność seksualna
 
Znaki na niebie w czasach ostatecznych
 
Modlitwa o przemianę życia
 
Modlitwy do Ducha Świętego
 
Módl się ile możesz za konających
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Dobroć Boża
 
Królowa Nieba i Ziemi
 Kalendarz
w przygotowaniu ...