Figura Matki Boskiej ptrzetrwała trzęsienie ziemi

Wygenerowano: 27 sierpień 2016, 19:35

To cud! Wszystko zrównane z ziemią, tylko ona przetrwała nienaruszona. ..

Zdjęcie figury Matki Boskiej, stojącej pośród gruzów, obiegło media na całym świecie. Internauci są zgodni - to cud, że posąg jest w niemal nienaruszonym stanie, podczas gdy wszystko wokół zostało zrównane z ziemią. Zdjęcia zostały zrobione w Pescara del Tronto, jednym z miast, które doznały największych zniszczeń podczas silnego trzęsienia ziemi w centralnych Włoszech.


Fotografie zrobione we włoskich miastach Pescara del Tronto, Accumoli czy Amatrice pokazują ogrom zniszczeń, jakich dokonało potężne trzęsienie ziemi, które wstrząsnęło centralnymi Włochami w nocy z 23 na 24 sierpnia. Budynki zrównane z ziemią, góry gruzów i kurz unoszący się w powietrzu to wszystko, co pozostało po urokliwych miasteczkach.


Jedno zdjęcie szczególnie przyciągnęło jednak uwagę internautów. To figuraMatki Boskiej, stojąca pośród zawalonych ścian kościoła. Podczas gdy wszystko zostało niemal doszczętnie zniszczone, posążek przetrwał silne wstrząsy, pozostając w nienaruszonym stanie. Zdjęcie zostało zrobione w Pescara del Tronto, mieście, które szczególnie ucierpiało podczas trzęsienia ziemi. Mieszkańcy i internauci są zgodni, że to cud, iż to akurat ta figurka przetrwała katastrofę.


Ziemia we Włoszech zatrzęsła się o 3.38 w nocy z wtorku na środę. Epicentrum zlokalizowano ok. 76 km na południe od miasta Perugia w pobliżu miejscowości Norcia. Wstrząsy były bardzo silne - ponad 6 stopni w skali Richtera. Ostatnie doniesienia mówią o 247 zabitych i 400 rannych. Nie wiadomo, ile osób może być uwięzionych w gruzach budynków. Szacuje się, że ok. tysiąc osób straciło dach nad głową.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 
25 maj 2017
 
25 kwiecień 2017
 
25 marzec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę
 
Brońmy się przed pozorami miłości
 
Miłość nawraca serca
 
Pomódl się do świętego papieża!
 
Serce wielkoduszne
 
Życie ludzkie jest święte
 
Aline Baxley trafiła do piekła
 
Amaro o chorobie nowotworowej i nawróceniu
 
Anna Golędzinowska - Ocalona z piekła
 
Brian Melvin - Byłem w piekle
 
Nawałnica oszczędziła święte figurki
 
Święty Michał Archanioł - Któż jak Bóg
 
Otchłań piekielna
 
Ręka Boga
 
Zwróć sie ku Mnie, musisz zwrócić sie ku Mnie
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 
Dobroć Boża
 
Wizja nieba i piekła
 Kalendarz
w przygotowaniu ...