Figura Matki Boskiej ptrzetrwała trzęsienie ziemi

Wygenerowano: 27 sierpień 2016, 19:35

To cud! Wszystko zrównane z ziemią, tylko ona przetrwała nienaruszona. ..

Zdjęcie figury Matki Boskiej, stojącej pośród gruzów, obiegło media na całym świecie. Internauci są zgodni - to cud, że posąg jest w niemal nienaruszonym stanie, podczas gdy wszystko wokół zostało zrównane z ziemią. Zdjęcia zostały zrobione w Pescara del Tronto, jednym z miast, które doznały największych zniszczeń podczas silnego trzęsienia ziemi w centralnych Włoszech.


Fotografie zrobione we włoskich miastach Pescara del Tronto, Accumoli czy Amatrice pokazują ogrom zniszczeń, jakich dokonało potężne trzęsienie ziemi, które wstrząsnęło centralnymi Włochami w nocy z 23 na 24 sierpnia. Budynki zrównane z ziemią, góry gruzów i kurz unoszący się w powietrzu to wszystko, co pozostało po urokliwych miasteczkach.


Jedno zdjęcie szczególnie przyciągnęło jednak uwagę internautów. To figuraMatki Boskiej, stojąca pośród zawalonych ścian kościoła. Podczas gdy wszystko zostało niemal doszczętnie zniszczone, posążek przetrwał silne wstrząsy, pozostając w nienaruszonym stanie. Zdjęcie zostało zrobione w Pescara del Tronto, mieście, które szczególnie ucierpiało podczas trzęsienia ziemi. Mieszkańcy i internauci są zgodni, że to cud, iż to akurat ta figurka przetrwała katastrofę.


Ziemia we Włoszech zatrzęsła się o 3.38 w nocy z wtorku na środę. Epicentrum zlokalizowano ok. 76 km na południe od miasta Perugia w pobliżu miejscowości Norcia. Wstrząsy były bardzo silne - ponad 6 stopni w skali Richtera. Ostatnie doniesienia mówią o 247 zabitych i 400 rannych. Nie wiadomo, ile osób może być uwięzionych w gruzach budynków. Szacuje się, że ok. tysiąc osób straciło dach nad głową.Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Co mówią dusze czyśćcowe o Janie Pawle II ?
 
Zofia Nosko - "Centuria"
 
Dlaczego Mieliby Kłamać na Temat Kształtu Ziemi
 
Analiza Całunu Turyńskiego
 
Jeżdziec na białym koniu
 
Kocham Cię
 
Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie
 
Takich Mamy Kapłanów, Jakich Sobie Wymodlimy!
 
W Krzyżu Zbawienie
 
Gram miłości
 
Święty Michał Archanioł - Któż jak Bóg
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Pamiętna msza i homilia
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 
Różaniec niszczy moce piekła
 
Telegram do św. Józefa
 
Zbiór modlitw i krucjat
 
Królowa Nieba i Ziemi
 Kalendarz
w przygotowaniu ...