Akiane Kramarik - talent od Boga

Wygenerowano: 20 czerwiec 2017, 18:25

Akiane Kramarik urodziła się w 1994.r. w Amerykańskim miasteczku Mount Morris. Wychowała się w rodzinie ateistycznej, jednak w wieku 4 lat, jak sama twierdzi, podczas swoich wizji przyszedł do niej Bóg i obdarzył ją niesamowitym talentem malarskim oraz poetyckim.Z czasem dzięki swoim wizjom i mocnej wierze w Boga nawróciła swoją całą rodzinę na chrześcijaństwo. W wizjach ukazywały jej się m.in. Anioły, niebo, a nawet sam Bóg. Dziewczynka swoje pierwsze obrazy zaczęła malować w wieku 4 lat, imponujące krajobrazy oraz zwierzęta były coraz bardziej realistyczne, oraz piękne. W wieku 8 lat namalowała swój słynny obraz “Książę Pokoju” i w wieku 9 lat “Ojcze Wybacz mi”.


Niesamowite zdolności dziewczynki szybko zostały skojarzone z darem z niebios. W wieku 10 lat sprzedała wiele obrazów za ponad 40 tys. dolarów każdy.


Akiane jest również genialną poetką, swoje wizje w wieku 7 lat zaczęła zapisywać na kartce w postaci poezji. Dla wielu dziewczynka jest świadectwem na istnienie Boga. Oprócz swoich talentów cechuje ją ogromna dobroć i chęć pomagania innym, ze sprzedaży swoich dzieł realizowała zbiórkę pieniędzy dla Afrykańskiego kryzysu AIDS.


Dziewczynka zapytana o to, jak poznała Jezusa, odpowiedziała następująco:


"Nie wiem, dlaczego gdy miałam 4 lata, miałam tę wizję, ciągnęło się to przez następne dni i tygodnie, on wciąż do mnie powracał w snach, jakby twarz, przychodziła do mnie nieustannie."


Akiane nigdy nie brała żadnych lekcji, jest samoukiem. Swój słynny obraz “Prince of peace” namalowała w wieku 8 lat… Jej miłość do zwierząt, ludzi i Boga jest bardzo niespotykana u tak młodych dzieci.


Zatem czy Pan Bóg zstąpił z niebios i obdarzył dziewczynkę talentem jako świadectwo swojego istnienia? Ja mocno w to wierze, gdyż moim zdaniem takie przypadki się po prostu nie zdarzają. A jakie jest wasze zdanie?Poniżej ciekawy film przedstawiający twórczość Akiane w poszczególnych latach:
Kliknij i zobacz źródło strony

 Orędzia NMP
 
25 maj 2018
 
25 kwiecień 2018
 
25 marzec 2018
 
25 luty 2018
 
25 styczeń 2018
 
25 grudzień 2017
 
25 listopad 2017
 
25 październik 2017
 
25 wrzesień 2017
 
25 sierpień 2017
 
25 lipiec 2017
 
25 czerwiec 2017
 Dziennik
dzisiaj
 
Czuła i troskliwa Matka
 
Różaniec Święty
 
Husaria
 
Chciwość pieniędzy, 1Tm 6,10
 
Na początku było Słowo J 1,1
 
Słyszałem Twoją modlitwę Iz 38,5
 
Cztery krwawe księżyce
 
Aborcje
 
Dla ludzi z problemami logicznego myślenia
 
Pieniądze to nie wszystko
 
15 Obietnic za odmawianie Różańca Świętego
 
3 modlitwy o uzdrowienie z depresji
 
Modlitwa o uzdrowienie z masturbacji
 
Módl się ile możesz za konających
 
Nowenna Pompejańska
 
Odkryła jak wyciągnąć tysiące dusz z Czyśćca
 
Potężna modlitwa o CUD przemiany życia
 
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła
 
Skuteczna modlitwa do św. Rity w sprawach trudnych
 
Anioły
 Kalendarz
w przygotowaniu ...